dziju veikals gardēžiem

Intas R. jūnija zeķes

Zeķes adītas no pāces vilnas un kazlėna mohēras uz 2,5nr.karbonadatām. Ļoti mīkstas, pavasarim piemērotas, nav biezas, bet mûsu Latvijas vēsajiem vakariem tieši laikā :-)


Aijas S. jūnija zeķes

Auseklītis, 40.izmērs, 100% vilna.
Darinātas Garkalnē.


Ievas R. jūnija zeķes

Joprojām raibules. Dāvana vīra brāļa meitai dzimšanas dienā. Tā ka viņa ir meitene, kurai vienmēr salst kājas, zeķes var dāvināt arī vasarā. Izmērs 39tais, adatu numurs 3. Tapušas Ādažos un pa ceļam braucot mašīnā.
Maratons jau pusē, bet nav nevienas liekas zeķes, kas būtu ieliktas lādē Ziemassvētkiem.

Ināras E. jūnija zeķes

Te būs manas jūnija zeķītes,adītas no dziju atlikumiem.Mazo kamolīšu ir sakrājies krietni daudz, nu tagad liku tos lietā.


Daces M. jūnija zeķes

Šīs zeķes ir adītas no aronijās krāsotas zeķu dzijas. Eksperimentēju no internetā gūtām zināšanām par to, kā iegūt dziju ar toņu pārejām, turklāt tā, lai abas zeķes sanāktu vienādas. Šķiet, ka izdevās. Cēsu aronijas, Rīgas adījums.


Ilonas J. jūnija zeķes

Nu arī sev esmu uzadījusi zeķes!
75% vilna, 25% akrils.
Adītas Garkalnē.


Elīnas S. jūnija zeķes

Nu jau jūnijs, bet šovasar zeķes aktuālas. Putnu treļļi aiz loga mudināja uz tādu rezultātu.
Dzija sameklēta diegu tīnē un uzšūts virsū muzikālais noformējums.
Joprojām sajūsmā par Knit Pro Karbonz 15cm adatām ar uzgaļiem.
Aglonā turpinās zeķu tēma.


Ilvas P. jūnija zeķes

Sen jau gribējās tikt pie zeķēm, kas adītas no šestūriem, beidzot saņēmos un tapa ļoti siltas zeķes no Pāces divkārtu vilnas dzijas. Tā kā šajā metodē adīju pirmo reizi, tad zeķes man sanāca nedaudz par lielu un aizceļoja pie ļoti labas draudzenes, lai sildītu viņas kājas vēsos vakaros un dienās.


Marutas B. jūnija zeķes

Jūnijs jau pilnā plaukumā. Aizsūtu Jāņu dienas raibās viļņu zeķes. 39. izmērs. Adītas no zeķu dzijas un efektdzijas. Lai lustīga līgošana!


Svetlanas M. jūnija cepure

Adu no krāsainās dzijas cepuri savam tētim Jānim. Neskatoties ,ka Jāņu diena ir vasarā . Visiem Priecīgus Līgo svētkus!

Lienes B. jūnija zeķes

Šādas sanāk zeķes, kad Jāņus pavada kopā ar kaķi! Jāņu zeķes.


Maijas G. jūnija zeķes

Šīs ir manas Jāņu zāļu zeķes jūnijam. Dziju zeķēm pirku Vācijā, izvēlējās vīrs, viņam arī tapa šīs zeķes! Pietiekami plānas jūnijam, pietiekami siltas Jāņu naktij!


Antonijas B. jūnija zeķes

Manas jūnija spirālzeķes - būs derīgas kājām ar jebkuru izmēru. Noderēs znotam, kuram ļoti patīk makšķerēt.


Ineses A. jūnija zeķes

jūnijs... saulgrieži... vasara pilnbriedā... Daugava... tas arī ieadījās šajās zeķītēs, kuras ceļos uz Mostaru (BiH) sirsnīgai un pozitīvai sieviņai,kas ar lielu prieku sagaida katru tūristu no Latvijas.


Līgas L. jūnija zeķes

Šomēnes uzadīju biezas,garas Pāces vilnas vīriešu zeķes 43izmēra kājai būs nākošai ziemai.


Mārītes A. jūnija zeķes

 Manas jūnija zeķes tapušas Vasaras saulgriežu noskaņās: zaļā - ozola un meiju, dzeltenā - laikam papardes zieda krāsa.


Antras B. jūnija zeķes

Pār pļaviņu pāriedama 
Pļavas dziesmu nodziedāju,
Man piebira pilnas kurpes
Sidrabiņa ziediņiem.

Zeķes sirsnīgai Jāņu mātei.


Leldes P. jūnija zeķes

Lūk,arī jūnija zeķītes zemes krāsu -pelēkbrūnos un sūnu zaļos toņos.Vasara nesteidzas ar atnākšanu un zeķītes noderēja nosalušajai līgotājai.Zeķītēm plāna,divkārtīgi šķeterēta dzija no Limbažu puses.Adot veidojās it kā dubultadījums,līdz ar to zeķes sanāca siltas un patīkamas valkātājai.
Zeķītēm 39 izm.,adītas Ogrē.


Lindas K. jūnija zeķes

Laiks skrien mazliet ātrāk nekā gribētu. Maģiskā saulgriežu laikā adīt sanāk mazāk. Tad nu zeķītes plānas, bet siltas, (izm.39.), kaķīša sargātas un piemurrātas. Mūsu " siltajā" vasarā būs tieši laikā.


Baibas S. jūnija zeķes

Zeķes krustdēlam - 38 izmērs, adīts no Alize Lanagold Fine dzijas 4 krāsām.
Eksperimentēju ar krāsām un krustdēls, ieradies ciemos, paziņoja, ka viņam arī vajadzētu šādas zeķes, izskatās pēc jūras, tad nu ķēros pie darba:)

Ilzes P. jūnija zeķes

Man ir gara liste ar "gribu uzadīt šādas zeķes". Pamazām cenšos sarakstu īsināt, lai gan uz katru noadīto pāri vietā nāk trīs jauni raksti. Šis samērā vienkāršais raksts ir viens no listes. Oriģināli figurē tikai sānu vertikālā josla. Dzija pateicīga, tādēļ ieviesu vēl dažus labiski - kreiliskos rakstus - valnīša daļā un papēdī. Dzija no krājumiem, klasiskā zeķiniece. Ja nekļūdos, Hot Socks ražojums. Adatas karbona 2,25mm. Sanāca ap 38. izmēru, dzijas patēriņš 58g, adītas Ogrē.


Intas Z. jūnija zeķes

Šai magijas pilnajā naktī
Viss nostāsies savās vietās
Par ilgu mēs zuduši bijām
Šīs pasaules skaistajās lietās.
Ir laiks atkal sajusties kailiem
Tā vienkārši un tāpat vien
Šai maģijas pilnajā naktī
Kad ūdens caur uguni skrien.
G.Račs
Jūnijā sanākušas īstas papardēs ejamās zeķes!

Ingas R. jūnija zeķes

visparastākās, ar nelielu gaišzilu akcentiņu zeķes zeķu groza papildināšanai. Bez sarežģīta raksta, tapušas gaidot un pavadot svētkuss, visur- mājā, pie jūras, dārzā... 


Marijas L. jūnija zeķes

Jūnijs... liekas tikko sācies, jau beidzas. Izlaidumi, Līgo un dzimšanas diena. Tāpēc šīs zeķes nācās pabeigt ceļojuma laikā ar prāmi uz Stocholmu. Zeķes vajagot adīt vasarā, tad esot siltākas. Zeķes adīju no vilnas un mohēras. Novēlu visiem siltu un saulainu vasaru!


Dainuvītes G. jūnija zeķes

Zekjes adïtas ar 2 numura adatäm, zekju dzija. Dävana ,kādai burvīgai Mairai!

Ievas Tr. jūnija zeķes

Adīju jau domājot par rudeni, kad zābaciņos vajadzēs ievilkt plānu un īsu zeķīti, tāpēc kāta augstums pavisam tikai 10 rindiņas, papēdis nedaudz dziļāks, kā parasti, lai neslīd nost. Materiāls: 50%mohēra, 50% akrils. Smalks pavediens, smalkas adatas, valdziņu daudz.


Terēzijas M. jūnija zeķes

 Jūnija zeķītes sanāca rudenīgas kā kļavu zelts. Adīju no fabel dzijas, pietika gandrīz vienas picītes 38. izmēram.


Vijas P. jūnija zeķes

Zeķes adītas no jaukta sastāva baltas dzijas , 38. izmērs ,Nr.2,5 adatas. Adītas pēc sena laikraksta "Neatkarīgā" izgriezuma, kurā bija Tautas daiļamata meistares Annas Janovskas padomi "Kā iemācīties adīt skaistas zeķes".


Antonijas S. jūnija zeķes

Zeķes adītas no vilnas dziju atlikumiem, adatas nr.2.,lai pēc iespējas mazāk paliek dziju atlikumu. Domātas sev siltām kājām.


Annas V. jūnija cimdi

Jūnijā tapuši lieli pirkstaiņi lielām rokām - paldies māsasdēlam. Vilnas dzija. Krāsa - tāds zemes brūnais kā izravētās vagās, kurās tikko nolijis lietus. Adīti Atašienē.


Sandras T. jūnija zeķes

Pavasaris šogad skops ar košumu. Tad nu vēl vienas ziedu zeķes arī jūnija mēnesim.


Andras S. jūnija zeķes

gandrīz jau nokavēju sūtīšanas datumu, kaut gan zeķītes bija uzadītas jau sen.
Šīs ir īsās slinkumzeķītes, domātas dāvināšanai, izmērs 37-38, dzija Casual.

Zeķes man patīk adīt vislabāk, bet vienmēr tā nav bijis :D kad skolā bija jāada zeķe, tad to manā vietā uzadīja mamma, tajā laikā man patik tamborēt. Kad, pirms 10 gadiem, gaidīju vecāko meitu, tad nolēmu, ka bebīša pirmās zeķītes jāuzada pašai. Ar papēdi sākumā bija grūti, un arī adatu un diegu salikums reizēm piekliboja, bet joprojām mācos :) tagad top regulāri viens pāris apmēram nedēļas laikā.


Anitas S. jūnija cimdi

Cimdu pāris draudzenei.


Taigas Z. jūnija zeķes

Jūnijā pa ceļam uzadījās zeķītes no Regias šallītēs saadītās zeķu dzijas- rezultāts man atgādina kaķīša kājiņas -tad nu kāds varēs staigāt mīkstiem soļiem :)


Gunitas V. jūnija zeķes

Jūnija zeķes ir tapušas no Regia 4-fadig zeķu dzijas. Zeķu modelis Albion. Lai zeķes nebūtu pārlieku lielas, adīju ar 1.5mm adatām. Pēc ļoti ilgiem laikiem adīju zeķes ar rakstainu stulmu.


Lienes L. jūnija zeķes

Jūnija zeķes - pelēkas kā šī gada jūnijs.


Elīnas H. jūnija zeķes

Beidzot arī man ir kāda zeķe šogad gatava. Zilas, no bezetiķetes dzijas ar 2. Nr. adatām, Ravelry apraksts, General Hogbuffer - tikai iesaku, jo apraksti ir labi, pielāgojami visiem izmēriem. Šīs zeķes būs dāvana vienam labam draugam.

Ingas L. jūnija zeķes

Ko var uzadīt no diviem Zauberball Crazy kamoliem? Šādas garas zeķes,- Latvijas laikapstākļos visnotaļ noderīgu aksesuāru, velkamu nosalušajās kājās jūnijā ;-)


Ineses T. jūnija cepure

Šomēness uzadīju cepuri mazmeitai! cepure domāta 16 gadus vecai meitenei, bet der arī man!


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me