dziju veikals gardēžiem

Elīnas S. aprīļa zeķes

Aprīlim kaut kas gaišs un reizē silts. Pirmās siltās dienas palutināja, bet daba mēdz arī pajokot. Zeķes jau ir īpašniecei kājās, lai labi nēsājas!
Esmu sajūsmā par Knit Pro Karbonz adatām! Zeķes adītas no Merino Gold dzijas.
Adīju Aglonā, zeķes aizceļoja uz Rīgu.


Annas V. aprīļa zeķes

Nosūtu savas aprīļa zeķes. Dziju Alize exstra(90% akrils, 10% vilna) atsūtīja meita no Anglijas. Ja jau dzija sūtīta man, nolēmu, ka zeķes būs arī man. Adītas Atašienē.


Ināras E. aprīļa zeķes

Te būs manas aprīļa zeķītes, adītas no zeķu dzijas, valnītim izmantoju slīpo valnīša rakstu, kas ļauj zeķei skaisti piegult kājai.Zeķes adītas Ludzā un jau silda kāda jauka radinieka kājiņas.


Signes D. aprīļa zeķes

42 izm. - domātas vīrietim - 6 kārtīga zeķu dzija


Aijas S. aprīļa zeķes

Sieviešu ažurraksta zeķes. Balta 100% vilna, 39. izmērs.
Radītas Garkalnē! Atmiņas par balto sniegu!


Leldes P. aprīļa zeķes

Šoreiz tapušas raibas zeķītes,katra savādāka, iespējams Lieldienu noskaņās ;)
Adīšanai izmantota divkārtīga vilnas dzija, nezinu kā šo dzijas krāsojumu pareizi sauc, kad dzijas pavediens pāriet no vienas krāsas citā, ar krāsu pāreju (es to saucu par batikoto dziju, bet tas nav īstais nosaukums :)) Raibā dzija pirkta veikalā Ogrē. Papēdī un rakstiņā, divkārtīga dzelteni krāsota dzija kopā ar sintētikas pavedieniņu, lai papēdītis izturīgāks un zeķītes ilgāk nēsājas. Zeķu īpašniece vēl nav zināma, 39. izm. tapušas Ogrē.


Ilonas B. aprīļa zeķes

Zeķes māsīcai. 38 izmērs, 75% vilna 25% akrils. Adītas Garkalnē.


Anitas S. aprīļa cimdi

Pēc tumšajiem ziemas vakariem, gaidot pavasari, uzadīju baltus cimdiņus.


Dainuvītes G. aprīļa zeķes

Vienmēr esmu apbrīnojusi rakstaino zeķu un cimdu adītājas, tad nu nolēmu , ka jāķeras pašai klāt! Un sanāca ar! Gāja grūti, bet par padarīto esmu gandarīta! šīs ir manas mīļākās zeķes)))

Antonijas B. aprīļa zeķes

Aprīlī atkal zeķes.Īpašnieka vēl nav, atnāks rudens - būs kāds, kam noderēs siltas zeķes!


Marijas L. aprīļa cepure

Šomēnes cepure. Adīta no diegiem ALIZE- 55 akrils, 30 alpaka, 15 vilna. Cepure tapusi Norvēģijā, izbaudot brīvdienas. Cepure mīksta un silta. Īpašnieka pagaidām nav, bet līdz ziemai atradīsim.


Aijas J. aprīļa zeķes

Aprīlī noadījās zeķes, izmantojot nocelto valdziņu rakstu. Aprakstu atradu internetā.


Ilvas P. aprīļa zeķes

Šoreiz pavasarīgu krāsu garās zeķes enterlak adījumā no igauņu vilnas dzijas, lai vēsajās aprīļa dienās kājas būtu siltas un smukas.


Ingas L. aprīļa zeķes

Manas aprīļa zeķes ir visnotaļ piemērots aksesuārs šī gada pavasarim.
Vēsajos pavasara vakaros zvilnot uz dīvāna ar tējas krūzi rokās, baltās suņa vilnas "dīvānzeķes" padarīs vakaru siltāku un omulīgāku ☺
Baltās, pūkainās vilnas "autors" ir Pireneju kalnu suns Andors, bet dzijas vērpēja un adītāja - es, Inga L.

Marutas B. aprīļa zeķes

Pavasaris ir kā sieviete- saka, ka tūlīt jau būs, bet kavējas. Gandrīz vai zeķes vakaros prasās. Tad nu vilnas zeķu pāris kolēģītei. Siltas un izturīgas. 39.izmērs. Lai labi valkājas!


Intas Z. aprīļa zeķes

Apskauj mani, man vienam ir grūti
Vienmēr visur tam stiprajam būt
Ir tik svarīgi zināt, ka blakus

Kāds šo pasauli līdzīgi jūt.

G.Račs

Zeķes taču nekad nevar būt par daudz! :) Tāpēc aprīlī vēl joprojām zeķes ar tādu "Maiguma" piesitienu un kādu maigi rozā strīpiņu!

Ievas R. aprīļa zeķes

Šobrīd esmu "uzsēdusies" uz raibajām zeķēm, kuras adu saliekot kopā kamolīšus,kas " iekrīt" acīs. Raibā kamola veidošana ir kā meditācija, galarezultāts kā pārsteigums. Adot nekad nevar zināt,kas iznāks, un tieši tas ir visinteresantākais.
Izmantotas dažādas dzijas no maniem krājumiem, adatas nr.3.
Zeķēm ir īpašniece ar 39 kājas izmēru.

Antras B. aprīļa zeķes

Dziju veikalā ieejot tādā patušā gaitenī vispirms ieraudzīju lieliem sarkaniem cipariem cenu zīmi. Vecā cena nosvītrota un ar sarkanu flomasteri pierakstīta jaunā. Tad sāku lūkoties, kurai dzijai tā piestiprināta. Bija divi kamolīši - zilganpelēks un zaļganpelēks. Tajā pustumsā dzija mani neuzrunāja, bet ko tik nenopirksi, ja ir atlaide! Kad sāku adīt, mana draudzene iesaucās,- kādas skaistas krāsas, tās būs manas! Zilās tika manai draudzenei un šīs pieprasīja otra draudzene, atgādinot zāles segumus pavasarī - citur košāk zaļš, citur vēl pērnā dzeltenā zāle.


Lienes B. aprīļa zeķes

Ļaujoties krāsu burvībai,nekas sarežģīts,bet ieraugot veikalā šo burvīgo dziju , gribējās, lai tā pati raisas savā dejā.


Maijas G. aprīļa zeķes

Manas aprīļa zeķes. Aprīlī bijām Vācijā, nopirku sev skaistu zeķu dzijas kamolīti. Vācijā dzīvojoša draudzene iemācija vāciešiem populāro "sirsniņpapēdi". Tad nu tapa zeķes pavasarim! 


Baibas S. aprīļa zeķes

Adīju no Alize Lanagold 800 dzijas 2 kārtām ar 2 numura adatām. 42 izmērs.
Pārsvarā no dziju atlikumiem, būs kādam no ģimenes vīriešiem, jo viņiem var vienmēr adīt, pat siltā laikā ar vilnas zeķēm staigā.

Terēzijas M. aprīļa zeķes

Aprīlī atkal uzadījās zeķes. Mammai aprīļa sākumā ir dzimšanas diena, jau laiciņš kā silda viņas kājiņas.Arī pavasaris tāds pavēsāks. Parasta zeķe ar slīpo valnīti, kaut kur interneta plašumos manīju, ka to sauc par lietuviešu entralaksu vai kaut kā tamlīdzīgi.


Vijas P. aprīļa zeķes

Zeķes adītas no labisko un kreilisko valdziņu rakstiem. Izmantota vācu zeķu dzija ,adāmadatas Nr .3. Dzijas daudzums mazliet vairāk par 100 gramiem, jo adot sanāca, ka pietrūka pašās beigās. Domātas vienkārši zeķu kolekcijai.


Antonijas S. aprīļa cepure

Šoreiz izadījās parasta cepure dārza darbiem pavasarī,cerot,ka pavasaris kļūs siltāks un varēs uzsākt dārza darbus. Cepure adīta no lauku dzijas 80 grami, adāmadatas Nr.3,lai būtu silti.


Svetlanas M. aprīļa zeķes

Pirmo reizi nolēmu uzadīt tautiskas zeķes savai meitai priekš tautu dejām.Par paraugu ņēmu vecākā dēla zeķes,kuras uzadīja vecmamma.Man šķiet sanāca visai labi.:)


Līgas L. aprīļa zeķes

šo mēness uzadīju biezas,garas Pāces vilnas vīriešu zeķes 44 izmēra kājai ,būs nākošai ziemai.Zeķes adītas Ventspils pusē.


Dairas J. aprīļa zeķes

Aprīlī izdevās uzadīt rakstainas zeķes. Pirmoreiz nopirku krāsaino zeķu dziju un pašai bija interesanti adīt, rakstus vērojot..
Pirmo zeķi uzadīju maršrutā Kuldīga - Varšava, otru braucot atpakaļ. Izrādās, ceļojot var arī adīt un radīt!
Zeķes ir 39.izmērs un derēs meitai.

Leldes T. aprīļa zeķes

Man ir tapušas aprīļa zeķītes. Adīt man patīk jau no 4 gadu vecuma. To man iemācīja mana mamma, jo viņa bija liela adītāja, it īpaši adīja džemperus.
Tā nu ir sanācis, ka šīs zekītes vēl meklē savu jauno īpašnieku. Zeķes ir 38./39. izm.


Indras Š. J. aprīļa zeķes

Manas aprīļa zeķes ir tapušas manai māmiņai, kura man ir daudz palīdzējusi, lai saadītu mazos zābaciņus, zeķītes, cepurītes un citas jaukas mazas lietiņas priekšlaikus dzimušajiem.  www.sirdssiltumadarbnica.lv - var redzēt, ko mēs kopā darām un esam izdarījušas. Variet pievienoties arī Jūs! Labie darbi atmaksājas simtkārtīgi! Jo vairāk dod, jo vairāk saņem! 

Pati sev zeķes tā arī viņa vēl nebija uzadījusi. 37.izmērs, dzija ļoti mīksta, papēdis no stiprākas dzijas, kas ir mantota no kāda ārdīta džempera. Raksts zeķēm ir vienkāršs, bet ļoti skaisti izskatās uz kājas. Ada sekojoši - uzmet vajadzīgo valdziņu skaitu un ada pirmās 3 rindas sviķeli - 1 labiski, 1 kreiliski. (Man bija 10 valdziņi uz adatas, jo parupja dzija). Tad izada vienu rindu labiski. Pēc tam 1. un 4. adata labiski. 2.adata - 1 labiski, 1 apmetums, ada līdz adatas galam un saada pēdējos divus valdziņus kopā labiski. 3. adatai - saada divus pirmos valdziņus labiski griezti (lai veidojas pa vidu zeķītei skujiņas raksts), ada līdz pēdējam valdziņam, apmetums un izada pēdējo valdziņu labiski.  Tad, nākamo rindu, visu ada tikai labiski. Un tā līdz galam. Veidojas caurumiņu maliņas un skujiņa pa vidu.

Vienkārši un skaisti! Lai top!


Andras S. aprīļa zeķes

aprīlī vairāk gribas priecāties par pavasari, kaut par to pašu pavasara mazumiņu, kas mums te šogad ir. Toties pateicoties ljaukajam" laikam zeķu sezona turpinās. Šīs zeķes adītas manai māsīcai, no dažādu diegu salikumiem. Šogad ir divas adīšanas apņemšanās - piedalīties kopā adīšanā un izadīt visus diegu krājumus, lai ar mierīgu sirdi var gādāt jaunus :)


Lindas K. aprīļa zeķes

Aprīļa mēnesis ir paskrējis tik ātri, ka tikai tagad atjēdzos, ir pēdējā diena. Šomēnes zeķes adījās lielam kājas īpašniekam- 46.izmērs. Tik lielas vēl nebiju adījusi, tādēļ ik pa laikam smaidīju, jo izdomāju vēl visādus šo zeķu pielietojumus. Dzija silta, rakstu veido pati, un ceru, ka ziemas sniega un zemes "cīņa" paliks vien zeķu krāsās.


Sandras T. aprīļa zeķes

Ļoti gaidot pavasari , uzadījušās vel vienas ziedu zeķes. Varbūt mazliet neveiksmīgs dzijas toņu salikums, bet arī dabā jau gadās šie pasteļtoņi...


Taigas Z. aprīļa cimdi

Aprīlī tapa krājumos atrastas zeķu dzijas pirkstaiņi ( paldies Baibai par recepti). Pavasara krāsās, bet tomēr ļoti, ļoti ceru, ka šo pavasari vairs nenāksies lietot ;)
Adatas 2mm, adīts Rīgā.


Intas R. aprīļa zeķes

Siltais pavasaris kavējas, tāpēc tīri intuitīvi tika paņemta silto krāsu gammu dzija, mohēras diedziņš un adījās pretī pavasarim...Lai silti no krāsām, silti no dzijas... Adītas Aglonā ar KnitPro cubics 2,5 nr. adāmadatām, kas arī garuma ziņā ir tikai 15cm:), bet ērti, īpaši labi līdzi paņemt:) Ar jaunām sajūtām uz siltāku pavasari!!:)


Ievas Tr. aprīļa cimdi

Pavasaris nenāk un nenāk, silti cimdi pašā laikā. Adīti ar personīgajos krājumos atrastu vilnas dziju, Rīgā. Vienkārši, vienkrāsaini, lai var pievilkt pie gan ziemas, gan pavasara mētelīša.
un vēl
Aprīlī, gaidot pavasari, sāku lielo skapju pārskatīšanu. Rezultātā savācās diezgan daudz t- kreklu, kurus jaunajai sezonai vairs negribējās atstāt. Tad nu radās doma tos izmantot kā jauna radīšanā. Sagriezu 1-1,5 cm platās joslās un ar 5.5 numura tamboradatu ķēros pie darba. Radās trauciņi dažādu sīkumu savākšanai. Skaisti, ērti, ekonomiski un "zaļi". Procesā lielāko daļu laika un pacietības aizņēma tieši audumu griešana, kur lielais palīgs bija asas, audumam domātas šķēres. Tālākais jau diezgan elementāri. Jāpaseko, lai pamata aplis sanāk plakans un pēc tam jāpaskait , lai katrā rindiņā cilpiņu skaits vienāds.
Jauku un krāsainu visiem pavasari!

Ineses A. aprīļa zeķes

Tāds kautrīgs šogad pavasaris - nenāk un nenāk. Kalendārā aprīļa pēdējā diena, bet saulīte negrib sildīt. Sameklēju krājumos priecīgākas dzijtiņas, un tapa zeķu pāris. Siltām kājām vieglāk pavasari gaidīt. Zeķītes tapušas Sēlijas pusē,izm. 38.


Ingas R. aprīļa zeķes

Aprīlī zeķes adītas no dzijas atlikuma, ierastā rakstā, šoreiz negribējās sarežģīt. Viegli un silti- tīra vilna+kidmohēra.


Silvas K. aprīļa zeķes

aprīļa zeķes, kas adītas no neizsīkstošajiem "ziemas krājumiem".


Lienes V.K. aprīļa zeķes

Aprīļa zeķītes ir zeķītes ceļotājas. Sāktas un beigtas mājās uz mīļā dīvāna stūrīša, bet pirmā zeķe tapusi brīvdienās, kamēr vīrs ar bērnu plunčājās baseinā, bet es omulīgi sauļoju kājas Kanāriju salu saulītē. Otra zeķe sākta Holandē pie vīra mammas, bet pēdas daļa ir tapusi, pa autobāni traucoties uz mājām cauri visai Vācijai ar vidējo adīšanas ātrumu 14 valdziņi kilometrā :)

Adītas ar 2.izmēra adatām no 100% merino dzijas. 39.izmērs. Valkātāja būs vīra mamma.
Lai mums visām skaists pavasaris!

Lienes L. aprīļa zeķes

Aprīļa zeķes 38 izmērs, adītas no "Alize lanagold 800" dzijas.
Laimas skujiņa un Māras krusts.

Laima ir visa labā aizstāve, kas sargā no pāridarītājiem un izpilda trīs karstākās vēlēšanās un izvēlas katram no mums likteni.
Māra ir materiālās pasaules dievība, auglības devēja, sieviešu aizstāve.


Ineses T. aprīļa zeķes

Es ar tomēr noadīju zeķes...
Sievuwšu zeķes, 39 - 40. izmēra, adatas nr.2, izmantoju mūsu vilnas dziju kopā ar mohēru...galvenais, lai kăjăm silti!


Gunitas V. aprīļa zeķes

Pavasarīgi raibās aprīļa zeķes tapušas no Opal Illusion 4-kārtīgās zeķu dzijas, krāsu kods 9312; adatas Nr. 2.5mm; ~ 39.izm. Adot šo zeķu pāri, tajā saredzēju pirmo lapiņu košo zaļumu, krokusu un primulu dobes košumu. Zeķes tiks manai brāļa sievai.


Aelitas N. aprīļa cepure

Cepurīte tapa, pavasara vizbulīšu noskaņās, par prieku pašai sev vārda dienā.
Dzija no kraukļa krājumiem - Evy supersoft.

Lai jauks pavasaris un izdevušās brīvdienas!


Daces M. aprīļa cepure

Aprīlis vairāk par citiem mēnešiem izcēlās ar radošu rosīšanos citās jomās, tāpēc adīšana palika ēnā.
Kā aprīļa (r)adījumu iesūtu nervus kutinošo cepurīti. Pati tā ir vienkāršāka par vienkāršu, bet stresu radīja dzijas daudzums (68 g) - kad pabeidzu adīt, pāri palika vien 10 cm astīte, ko ievilkt. Dziju savērpu no internetā nopirktiem merīnvilnas atlikumiem violetos un pelēkos toņos - neapdomīgi nenosvēru, cik dzijas sanāks. Dzija ir unikāla un vairs nav atkārtojama - gan jau līdz nākamajai cepuru sezonai atradīsies arī valkātājs!

P.s. Tikai nupat pamanīju, cik milzīga atšķirība krāsās bildē, kas uzņemta dienasgaismā un mākslīgā apgaismojumā!!!


Elitas D. aprīļa zeķes

Šīs ir manas aprīļa zeķes. Rakstiņš noskatīts internetā.


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me