dziju veikals gardēžiem

 


ADĀM KOPĀ 2017

 * * *       

       Ja arī šogad, turpinot tradīciju, esat apņēmusies par Ziemassvētku dāvanām padomāt laicīgi, atrast aizraujošu brīvā laika kavēkli vai beidzot uzadīt kaut ko skaistu sev, tad mēs uzrunājam tieši Jūs! 

* * *

Amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā!


     2017.gadā amu komanda aicina piedalīties zeķu, cimdu un cepuru adīšanas maratonā visa gada garumā!

Variet apadīt vīru, mammu, meitu vai krustdēlu! Tas var būt Jūsu mūžā pirmais adījums! Variet adīt savā iemīļotajā adīšanas tehnikā, vai izmēģināt ko jaunu. Variet adīt vairākās krāsās, ar pīnēm vai mežģīnēm. Galu galā variet arī tamborēt! Variet katru mēnesi adīt tikai zeķes, vai tikai cepures; vienādas vai katru mēnesi  savādākas. Un gada izskaņā Jums būs 12 skaistas cepures vai 12 zeķu/cimdu pāri, katrai nepieciešamībai savs, vai arī 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas. Vai vienkārši iepriecinājusi sevi pašu ar jaunu cepuri, cimdiem vai zeķēm. 

* * *

Vienīgais noteikums – šoreiz adījumam jābūt pieaugušo izmēra (vai pusaudzim) . Ja mēneša laikā izdodas uzadīt vairākus zeķu/cimdu pārus vai vairākas cepures, tad izvēlieties vienu, mīļāko vai skaistāko, bet tikai vienu un atsūtiet mums šī adījuma foto.

* * *


noteikumi

  1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto: viens foto, kur viens un tas pats izstrādājums redzams tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai.
  2. Foto pievienojiet nelielu aprakstu (kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.), jo aizkulišu informācija jau vienmēr interesanta. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.
  3. Februārī, maijā, augustā un novembrī – iespēja piedalīties loterijā un laimēt WYS dziju (tonis pēc Jūsu izvēles),  zeķu adāmās adatas, mazgāšanas līdzekli un valdziņu marķētājus. Decembrī  - atkal pārsteigums!
  4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

Intas R. jūnija zeķes

Zeķes adītas no pāces vilnas un kazlėna mohēras uz 2,5nr.karbonadatām. Ļoti mīkstas, pavasarim piemērotas, nav biezas, bet mûsu Latvijas vēsajiem vakariem tieši laikā :-)


Aijas S. jūnija zeķes

Auseklītis, 40.izmērs, 100% vilna.
Darinātas Garkalnē.


Ievas R. jūnija zeķes

Joprojām raibules. Dāvana vīra brāļa meitai dzimšanas dienā. Tā ka viņa ir meitene, kurai vienmēr salst kājas, zeķes var dāvināt arī vasarā. Izmērs 39tais, adatu numurs 3. Tapušas Ādažos un pa ceļam braucot mašīnā.
Maratons jau pusē, bet nav nevienas liekas zeķes, kas būtu ieliktas lādē Ziemassvētkiem.

Ināras E. jūnija zeķes

Te būs manas jūnija zeķītes,adītas no dziju atlikumiem.Mazo kamolīšu ir sakrājies krietni daudz, nu tagad liku tos lietā.


Daces M. jūnija zeķes

Šīs zeķes ir adītas no aronijās krāsotas zeķu dzijas. Eksperimentēju no internetā gūtām zināšanām par to, kā iegūt dziju ar toņu pārejām, turklāt tā, lai abas zeķes sanāktu vienādas. Šķiet, ka izdevās. Cēsu aronijas, Rīgas adījums.


Ilonas J. jūnija zeķes

Nu arī sev esmu uzadījusi zeķes!
75% vilna, 25% akrils.
Adītas Garkalnē.


Elīnas S. jūnija zeķes

Nu jau jūnijs, bet šovasar zeķes aktuālas. Putnu treļļi aiz loga mudināja uz tādu rezultātu.
Dzija sameklēta diegu tīnē un uzšūts virsū muzikālais noformējums.
Joprojām sajūsmā par Knit Pro Karbonz 15cm adatām ar uzgaļiem.
Aglonā turpinās zeķu tēma.


Ilvas P. jūnija zeķes

Sen jau gribējās tikt pie zeķēm, kas adītas no šestūriem, beidzot saņēmos un tapa ļoti siltas zeķes no Pāces divkārtu vilnas dzijas. Tā kā šajā metodē adīju pirmo reizi, tad zeķes man sanāca nedaudz par lielu un aizceļoja pie ļoti labas draudzenes, lai sildītu viņas kājas vēsos vakaros un dienās.


Marutas B. jūnija zeķes

Jūnijs jau pilnā plaukumā. Aizsūtu Jāņu dienas raibās viļņu zeķes. 39. izmērs. Adītas no zeķu dzijas un efektdzijas. Lai lustīga līgošana!


Svetlanas M. jūnija cepure

Adu no krāsainās dzijas cepuri savam tētim Jānim. Neskatoties ,ka Jāņu diena ir vasarā . Visiem Priecīgus Līgo svētkus!

Lienes B. jūnija zeķes

Šādas sanāk zeķes, kad Jāņus pavada kopā ar kaķi! Jāņu zeķes.


Maijas G. jūnija zeķes

Šīs ir manas Jāņu zāļu zeķes jūnijam. Dziju zeķēm pirku Vācijā, izvēlējās vīrs, viņam arī tapa šīs zeķes! Pietiekami plānas jūnijam, pietiekami siltas Jāņu naktij!


Antonijas B. jūnija zeķes

Manas jūnija spirālzeķes - būs derīgas kājām ar jebkuru izmēru. Noderēs znotam, kuram ļoti patīk makšķerēt.


Ineses A. jūnija zeķes

jūnijs... saulgrieži... vasara pilnbriedā... Daugava... tas arī ieadījās šajās zeķītēs, kuras ceļos uz Mostaru (BiH) sirsnīgai un pozitīvai sieviņai,kas ar lielu prieku sagaida katru tūristu no Latvijas.


Līgas L. jūnija zeķes

Šomēnes uzadīju biezas,garas Pāces vilnas vīriešu zeķes 43izmēra kājai būs nākošai ziemai.


Mārītes A. jūnija zeķes

 Manas jūnija zeķes tapušas Vasaras saulgriežu noskaņās: zaļā - ozola un meiju, dzeltenā - laikam papardes zieda krāsa.


Antras B. jūnija zeķes

Pār pļaviņu pāriedama 
Pļavas dziesmu nodziedāju,
Man piebira pilnas kurpes
Sidrabiņa ziediņiem.

Zeķes sirsnīgai Jāņu mātei.


Leldes P. jūnija zeķes

Lūk,arī jūnija zeķītes zemes krāsu -pelēkbrūnos un sūnu zaļos toņos.Vasara nesteidzas ar atnākšanu un zeķītes noderēja nosalušajai līgotājai.Zeķītēm plāna,divkārtīgi šķeterēta dzija no Limbažu puses.Adot veidojās it kā dubultadījums,līdz ar to zeķes sanāca siltas un patīkamas valkātājai.
Zeķītēm 39 izm.,adītas Ogrē.piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me