dziju veikals gardēžiem

 


ADĀM KOPĀ 2017

 * * *       

       Ja arī šogad, turpinot tradīciju, esat apņēmusies par Ziemassvētku dāvanām padomāt laicīgi, atrast aizraujošu brīvā laika kavēkli vai beidzot uzadīt kaut ko skaistu sev, tad mēs uzrunājam tieši Jūs! 

* * *

Amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā!


     2017.gadā amu komanda aicina piedalīties zeķu, cimdu un cepuru adīšanas maratonā visa gada garumā!

Variet apadīt vīru, mammu, meitu vai krustdēlu! Tas var būt Jūsu mūžā pirmais adījums! Variet adīt savā iemīļotajā adīšanas tehnikā, vai izmēģināt ko jaunu. Variet adīt vairākās krāsās, ar pīnēm vai mežģīnēm. Galu galā variet arī tamborēt! Variet katru mēnesi adīt tikai zeķes, vai tikai cepures; vienādas vai katru mēnesi  savādākas. Un gada izskaņā Jums būs 12 skaistas cepures vai 12 zeķu/cimdu pāri, katrai nepieciešamībai savs, vai arī 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas. Vai vienkārši iepriecinājusi sevi pašu ar jaunu cepuri, cimdiem vai zeķēm. 

* * *

Vienīgais noteikums – šoreiz adījumam jābūt pieaugušo izmēra (vai pusaudzim) . Ja mēneša laikā izdodas uzadīt vairākus zeķu/cimdu pārus vai vairākas cepures, tad izvēlieties vienu, mīļāko vai skaistāko, bet tikai vienu un atsūtiet mums šī adījuma foto.

* * *


noteikumi

  1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto: viens foto, kur viens un tas pats izstrādājums redzams tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai.
  2. Foto pievienojiet nelielu aprakstu (kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.), jo aizkulišu informācija jau vienmēr interesanta. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.
  3. Februārī, maijā, augustā un novembrī – iespēja piedalīties loterijā un laimēt WYS dziju (tonis pēc Jūsu izvēles),  zeķu adāmās adatas, mazgāšanas līdzekli un valdziņu marķētājus. Decembrī  - atkal pārsteigums!
  4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

Ināras E. oktobra zeķes

Te būs vienas no manām oktobra zeķītēm.Lai arī mēnesis vēl tikai sācies, man top jau ceturtais pāris.Ziema nav aiz kalniem, zeķīšu vajadzēs daudz, gan sev, gan saviem tuvākajiem.Izmantoju dažādus dziju atlikumu komolīšus.Kājiņas sildīs noteikti!


Grietas G. oktobra zeķes

Manas oktobra zeķes. Adītas pa daļai ceļojuma laikā uz Islandi - visi lidojumi un vilcienā braucieni šķiet vismaz 2x īsāki, ja ir līdzi, ko adīt! Smaidiņš
Dzija: Schoppel wolle Admiral Henna. Lapiņu rakstiņš no Japanese 260 pattern book.

Leldes P. oktobra zeķes

Manas oktobra zeķītes, 39.izmēra.
Adītas no šķeterētas baltas dzijas,raibumiņiem dziju atlikumi.Valnīti adīju no mazajām krustotajām pīnītēm (2 valdz.labiski un tad sakrusto),ar 1u kreilisko valdz.pa vidu,tas tas tik ātri neizstaipās.Papēdis adīts dubultadījumā (viens valdz.nocelts,1s labiski izadīts).Zeķītes sanāca vienkāršas,bet ļoti glītas.Noliku dāvināšanai. Tapušas rudens izkrāsotajā Ogrē.


Modras S. oktobra zeķes

Oktobra rokdarbus iesāku ar zeķēm, kuras būs dāvana radiniekam. Zilais tonis - Rial Filati 60%vilna, 40%alpaca, pelēkais DROPS Karisma. KnitPro adatas Nr3.


Annas V. oktobra zeķes

Mans oktobra veikums - rakstainas, košas zeķes.
Kaut kas košāks, spītējot pelēkam lietum. Nēsātāja nav vēl zināma. 40.izm. Dzija - turku ražojums. Adītas Atašienē.


Elīnas H. oktobra zeķes

Vēl vienas zeķes, kas adītas pēc mana mīļākā zeķu autora Ģenerāļa Hogbufera apraksta. Sāku zeķes adīt atvaļinājuma laikā, bet pabeidzu tik tagad - labāk jau gan tā nevajag darīt, "adāmrokraksts" pirms diviem mēnešiem un tagad atšķiras. Bet zeķes ir feinas! Valkāšu pati, nevienam nedošu, tik lielīšos.
Adatas 2.25 mm, Drops Fabel un Land Yarn Jawoll Magic dzijas

Elīnas S. oktobra zeķes

Aglonas lapu krāšņums zeķēs iekšā! Oktobrī to var atļauties.
Adīju no lauku vilnas dzijas ar Knit Pro SYMFONIE 3.nr. adatām. Ļoti ērti darboties ar šīm adatiņām. Zeķes noliku krājumā - noderēs. 


piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me