dziju veikals gardēžiem

 


ADĀM KOPĀ 2017

 * * *       

       Ja arī šogad, turpinot tradīciju, esat apņēmusies par Ziemassvētku dāvanām padomāt laicīgi, atrast aizraujošu brīvā laika kavēkli vai beidzot uzadīt kaut ko skaistu sev, tad mēs uzrunājam tieši Jūs! 

* * *

Amu komanda aicina piedalīties adīšanas maratonā visa gada garumā!


     2017.gadā amu komanda aicina piedalīties zeķu, cimdu un cepuru adīšanas maratonā visa gada garumā!

Variet apadīt vīru, mammu, meitu vai krustdēlu! Tas var būt Jūsu mūžā pirmais adījums! Variet adīt savā iemīļotajā adīšanas tehnikā, vai izmēģināt ko jaunu. Variet adīt vairākās krāsās, ar pīnēm vai mežģīnēm. Galu galā variet arī tamborēt! Variet katru mēnesi adīt tikai zeķes, vai tikai cepures; vienādas vai katru mēnesi  savādākas. Un gada izskaņā Jums būs 12 skaistas cepures vai 12 zeķu/cimdu pāri, katrai nepieciešamībai savs, vai arī 12 ļoti laicīgi sagatavotas Ziemassvētku dāvanas. Vai vienkārši iepriecinājusi sevi pašu ar jaunu cepuri, cimdiem vai zeķēm. 

* * *

Vienīgais noteikums – šoreiz adījumam jābūt pieaugušo izmēra (vai pusaudzim) . Ja mēneša laikā izdodas uzadīt vairākus zeķu/cimdu pārus vai vairākas cepures, tad izvēlieties vienu, mīļāko vai skaistāko, bet tikai vienu un atsūtiet mums šī adījuma foto.

* * *


noteikumi

  1. Katru mēnesi gaidām divus uzadītā izstrādājuma foto: viens foto, kur viens un tas pats izstrādājums redzams tapšanas procesā, otrs – jau gatavs valkāšanai.
  2. Foto pievienojiet nelielu aprakstu (kam darinātas, kur, kāpēc, vai kādu citu Jums būtisku informāciju par adījumu vai adīšanas procesu, utt.), jo aizkulišu informācija jau vienmēr interesanta. Foto, aprakstu, kā arī Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi nosūtiet uz info@amu.lv un tos varēs aplūkot www.amu.lv sadaļā “ADĀM kopā”. Savukārt, Jūsu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi saglabāsim drošībā un izmantosim tikai saziņai ar Jums.
  3. Februārī, maijā, augustā un novembrī – iespēja piedalīties loterijā un laimēt WYS dziju (tonis pēc Jūsu izvēles),  zeķu adāmās adatas, mazgāšanas līdzekli un valdziņu marķētājus. Decembrī  - atkal pārsteigums!
  4. Balvu izlozē piedalās tie, kas līdz konkrētā mēneša pēdējās dienas pusnkatij ir iesūtījuši abus foto. Par izlozi un uzvarētāju ziņosim amu mājaslapā un soc.tīklu profilos, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju personīgi.

Ināras E. decembra zeķes

Te būs manas decembra zeķes. Esmu noadījusi jau vairākus pārus. Būs ko likt Ziemassvētku vecīša maisā. Izmantota vilnas dzija no maniem dziju krājumiem.

Jauku visām adatu māsām Ziemassvētku gaidīšanas laiku!


Svetlanas M. decembra cepure

Cepurei devu nosaukumu "Sniegs". Adīju meitai. Dzija vilna- alpaka. Sanāca ļoti apjomīga un silta.piegāde un apmaksa        dāvanu karte       kontakti

info@amu.lv

tel. +371 29107169, +371 26423863

Berta.me